• Odwiedziło nas: 1989631

Katyń

Prawda o Katyniu to bolesna i tragiczna karta w historii naszego narodu… Nie zapominamy o tych wydarzeniach.

3 kwietnia, na zaproszenie Pani Starosty oraz Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odpowiedzieli uczniowie klas mundurowych naszej szkoły i pod opieką Pani Katarzyny Zwolińskiej uświetnili swoją obecnością obchody 82 rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
Uczennice klas policyjnych i wojskowych pod kierunkiem Pani Iwony Frączkowskiej zaprezentowały montaż słowno–muzyczny. Występem wokalnym, dopełniła całości, Pani Anna Jaszczak.
Ostatnim etapem obchodów było złożenie przez Pana Dyrektora Piotra Mielczarka, w asyście pocztów sztandarowych: Szkoły oraz Armii Krajowej, kwiatów pod pamiątkową tablicą ku czci ofiar „Golgoty Wschodu”.