Statystyki

  • Odwiedziło nas: 213555
  • Do końca roku: 188 dni
  • Do wakacji: -2 dni

Kalendarium

Niedziela, 2022-06-26

Imieniny: Jana, Pauliny

DNI OTWARTE W "ENERGETYKU"

W marcu i kwietniu 2022 r. gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas podstawowych z terenu miasta oraz powiatu bełchatowskiego. Wizytę w szkole ósmoklasiści rozpoczynali od spotkania w auli szkoły, w której mieli okazję obejrzeć prezentację o ZSP nr 1 i zapoznać się z ofertą rekrutacyjną na rok szkolny 2022/2023. 

Kolejnym punktem spotkania było zwiedzanie specjalistycznych pracowni, nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego, krytego basenu i strzelnicy pneumatycznej. Uczniowie klasy I p/w przygotowali dla naszych gości pokaz mundurów i wyposażenia wojskowego. Na koniec zwiedzający udali się do Centrum Kształcenia Zawodowego, gdzie mogli pozyskać informacje o praktycznej nauce zawodu. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem tegorocznych kandydatów do klas pierwszych i przebiegały w miłej atmosferze.

W murach naszej szkoły gościliśmy SP nr 3 i 12 z Bełchatowa oraz SP z Kleszczowa, Chabielic, Parzna i Dobrzelowa. Członkowie ZESPOŁU DO SPRAW PROMOCJI I KREOWANIA WIZERUNKU SZKOŁY odwiedzili 6 bełchatowskich szkół podstawowych oraz 16 szkół podstawowych z okolic.
Mamy nadzieję, że wielu nowych uczniów powitamy w naszej szkole 1 września. Zapraszamy!

Kontakt

ul. Czapliniecka 96
97 - 400 Bełchatów
woj. łódzkie
Polska

 

Telefon: 446323156

email: sekretariat@zsp1belchatow.pl