• Do wakacji: WAKACJE!!!

Poniedziałek, 2022-08-15

Imieniny: Marii, napoleona

Termin odbioru świadectw maturalnych

Świadectwa maturalne wydawane będą w dniu 5 lipca 2022 r. od godziny 12:00 do 13:30 w pokoju nauczycielskim.

Osoby, które nie będą mogły w tym czasie odebrać świadectwa, mogą w terminie późniejszym zgłosić się po odbiór (z dokumentem tożsamości) do sekretariatu szkoły.
Absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej, może przystąpić do egzaminu w terminie poprawkowym, pod warunkiem, że:
a) przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony ORAZ
b) przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.
W nieprzekraczalnym terminie do 12 lipca 2022 roku składa on w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie o przystąpieniu do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym (załącznik 7).