• Odwiedziło nas: 2003832

Zwolnieni z Teorii

W poniedziałek 19 września naszą szkołę odwiedziła trasowiczka czyli uczestniczka Olimpiady Zwolnieni z Teorii, która w trakcie spotkania na auli zainspirowała naszych uczniów do realizowania własnych projektów społecznych i zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

Zwolnieni z Teorii to pierwsza w Polsce olimpiada, która nie polega na nauce podręczników na pamięć, tylko na zrealizowaniu w prawdziwym życiu autorskiego projektu społecznego.

Za pomocą platformy internetowej, otrzymujesz wsparcie mentora, a także praktyczne wskazówki, które prowadzą Cię krok po kroku przez realizację Twojego projektu. Wiedzę wykorzystujesz w praktyce - nawiązujesz partnerstwa, uczysz się pracy w zespole, tworzysz harmonogram i budżet.

Ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność!

Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje Finalistą, otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania i dołącza do Społeczności Zwolnionych z Teorii - ambitnych ludzi głodnych sukcesu, a jednocześnie odpowiedzialnych za swoje otoczenie. Załóż projekt i zmieniaj rzeczywistość razem ze Zwolnionymi!

To co, zwolnisz się?

Organizatorem spotkania i koordynatorem Olimpiady ZZT jest pani Agata Stańczak.