• Odwiedziło nas: 1978647

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

XIII edycja konkursu ELEKTRON

Z przyjemnością informujemy, że w obecnym roku szkolnym (2022/2023) Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych XIII edycję konkursu ELEKTRON. Wszystkich zainteresowanych konkursem uczniów prosimy o zgłaszanie się do pani Anity Chudzik lub pani Zdzisławy Sykuły (do 23 listopada).

ELEKTRON dotyczy zagadnień związanych z profilem kształcenia na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej, a w szczególności elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji, optoelektroniki i fotoniki oraz mechatroniki. ELEKTRON jest konkursem dwuetapowym. W etapie pierwszym odbywają się eliminacje szkolne, w którym uczniowie rozwiązują test wyboru w formie papierowej. Etapem drugim jest finał na Politechnice Wrocławskiej, podczas którego uczestnicy konkursu mogą zwiedzać laboratoria naukowe i dydaktyczne Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.

Terminarz XIII edycji konkursu:
• Eliminacje Szkolne - 25 listopada 2022 roku, godz. 9.00, sala nr 11
• Finał - 24 lutego 2023 roku.

Więcej informacji: https://wefim.pwr.edu.pl/kandydaci/konkurs-elektron