• Odwiedziło nas: 1990327

Imieniny: Agnieszki, Amalii

Dnia 24 lutego 2023 r. odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o BHP i Prawie Pracy „Bądź najlepszy – zostań mistrzem!”, którego organizatorem był  Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie oraz Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Patronat objęło także Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

Tematem konkursu była szeroko rozumiana tematyka prawa pracy i BHP. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie bełchatowskim. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie oraz Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Patronat objęło także Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, które wraz z PIP – Okręgowym Inspektoratem Pracy ufundowało nagrody dla zwycięzców.

Nagrody wręczyła Pani Aleksandra Wypych – Gamrot Wicedyrektor ZSP nr 1 w Bełchatowie z Panią Małgorzatą Warzyńską – organizatorem, Pani Inspektor Katarzyna Elzner – Kopcik z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Starostwo Powiatowe Bełchatów
oraz z Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi Pani Inspektor Pracy Magdalena Popowicz, a także Pan Krzysztof Barański oraz Pani Agata Niedźwiecka - Zając Specjaliści Sekcji Prewencji i Promocji.

Do konkursu przystąpiły szkoły:
- ZSP nr 1 w Bełchatowie
- ZSP nr 2 w Bełchatowie
- ZSP w Szczercowie
- ZSP w Zelowie
- III LO – im. A. Mickiewicza w Bełchatowie

Po rywalizacji indywidualnej i dogrywce wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Artur Mendak - ZSP Szczerców
II miejsce – Katarzyna Buczyniak - ZSP Szczerców
III miejsce – Miłosz Studziński - ZSP Szczerców

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Warzyńska, Ewa Czaja.