• Odwiedziło nas: 1907939

Współpraca z DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Bełchatów

W dniu 14 kwietnia 2023 r. klasy 4 BM i 4 D Technikum Energetycznego odwiedziły fabrykę DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Bełchatów. Uczniowie zapoznali się z produkcją opakowań, począwszy od projektu a skończywszy na gotowym wyrobie schodzącym z linii technologicznej.

Uczniowie obejrzeli także super nowoczesne pomieszczenia, wyposażone w unikatowy sprzęt IT, służące do prezentowania w wirtualnej rzeczywistości produkowanych opakowań jeszcze w fazie projektu. Nowoczesny zakład produkujący opakowania to ceniony pracodawca na lokalnym rynku pracy. Mogą tam znaleźć zatrudnienie absolwenci naszej szkoły kształcący się w różnych zawodach.
W ramach pomocy naszej szkole DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Bełchatów wykonał dla nas nieodpłatnie przegrody dla stanowisk komputerowych, które będą wykorzystane na pisemnym egzaminie zawodowym. Zapewnią one indywidualizację każdego stanowiska i znacznie zmniejszą ilość zmian egzaminu.

Projekt przegród: Joanna Napora
DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Bełchatów

Za pomoc serdecznie dziękujemy.