Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2173169
  • Do końca roku: 194 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

Kalendarium

Czwartek, 2024-06-20

Imieniny: Bogny, Rafaeli

Licealiada w siatkówkę plażową

Ostatnie zawody w kalendarzu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2023/24 to siatkówka plażowa. 04 czerwca drużyna „Energola” w składzie Szymon Stempień, Bartosz Rzepczyński i Dominik Gontarz, w zawodach powiatowych spisała się rewelacyjnie zajmując pewnie I miejsce.

Czasu na odpoczynek właściwie nie było, ponieważ już kolejnego dnia tzn. 05 czerwca w Sulejowie odbył się półfinał wojewódzki. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów: I LO Bełchatów, ZSP3 Piotrków Trybunalski, ZSP Pajęczno, ZSP Kamieńsk, I LO Radomsko, I LO Piotrków Trybunalski.
Po bardzo dobrej grze Nasza drużyna ostatecznie zajęła II miejsce co dało awans do Finału Wojewódzkiego.
Mistrzostwa Województwa odbyły się w Łodzi 07 czerwca. Do rywalizacji przystąpiło 11 najlepszych zespołów z całego województwa łódzkiego. Zawody kończymy na bardzo dobrym V miejscu. Warto zaznaczyć, że ze względu na egzaminy zawodowe nie mogli do Łodzi pojechać zawodnicy, którzy wywalczyli awans, czyli Bartosz Rzepczyński i Dominik Gontarz. Dlatego wielkie gratulacje i podziękowania należą się Krzyśkowi Woźniakowi z klasy II D i Michałowi Ostrowskiemu z klasy I D, którzy dali radę i godnie zastąpili swoich kolegów, oczywiście przy ogromnym wsparciu Szymona Stempnia z klasy IIIE, który jest kapitanem i trzonem Naszego zespołu.
Jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!!!

Kontakt

ul. Czapliniecka 96
97 - 400 Bełchatów
woj. łódzkie
Polska

 

Telefon: 446323156

email: sekretariat@zsp1belchatow.pl