• Odwiedziło nas: 1905835

Dzień Matki w DPS

Dnia 26 maja 2022 roku z okazji Dnia Matki odbyło się kolejne spotkanie z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.

Uczniowie wraz z opiekunami: Agnieszką Jędrzejewską - Florczyk, Anną Jaszczak i Barbarą Gajdą zaprezentowali z tej okazji program artystyczny. W programie znalazły się wiersze, piosenki i pokaz tańca towarzyskiego. Pani Anna Jaszczak wykonała specjalnie z tej okazji utwór „Do Ciebie Mamo”” Wioletty Willas. Pensjonariusze byli wzruszeni występem młodzieży i zachwyceni talentami młodych artystów.
Scenariusz opracowała i przygotowała uczniów pani Iwona Frączkowska – opiekun szkolnej grupy teatralnej w ZSP nr 1.
W przygotowaniu programu udział wzięli uczniowie:
- Oliwia Kluczna klasa III P/W LO
- Natalia Kalecińska klasa III P/W LO
- Emilia Wiesiołek klasa III P/W LO
- Patrycja Sobczyk klasa I P/W LO
- Weronika Różańska klasa II B/M TE
- Bartłomiej Piotrowski – uczeń II LO im. J. Kochanowskiego

Mamy nadzieję na kolejne wzruszające spotkania pensjonariuszy z naszymi młodymi artystami.