• Odwiedziło nas: 1977230

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku w auli szkolnej odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023.

Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Powiatu Bełchatowskiego – pani Dorota Pędziwiatr, Sekretarz Powiatu Bełchatowskiego - pani  Katarzyna  Kleska,  Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie – pani Elżbieta Drzazga oraz Przewodniczący Rady Rodziców – pan Arkadiusz Liguziński.
Zebranych powitała Dyrektor szkoły – pani Izabela Jarzecka. Życzyła wszystkim udanego nowego roku szkolnego.
Podziękowała również za pracę  dotychczasowemu dyrektorowi szkoły panu Piotrowi Mielczarkowi, wicedyrektorom: pani Ewelinie Bogackiej, panu Pawłowi Drzazdze oraz kierownikowi zajęć praktycznych - panu Bogdanowi Gierasowi.

Starosta Powiatu Bełchatowskiego wszystkim zebranym życzyła sukcesów w nauce i pracy.

Uczniowie w czasie uroczystości uczcili 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej i oddali hołd bohaterom września 1939 roku.