• Odwiedziło nas: 1983287

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Spotkanie z MILWAUKEE

W dniu 16 listopada 2022 r. w ZSP nr 1 w Bełchatowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy MILWAUKEE®.

MILWAUKEE jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie.
Jej celem jest produkcja najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Dzisiaj marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności. Uczniowie klasy 2E TE, 4EMg TE, 4Dg TE, 3D/H TE naszej szkoły mogli zapoznać się z ofertą elektronarzędzi. Dodatkowo brali udział w prezentacji zastosowania narzędzi i środków ochrony indywidualnej.
Dzisiejsze spotkanie to drugie z cyklu spotkań z firmą MILWAUKEE. Pierwsze spotkanie Uczniów z w/w firmą było plenerowymi warsztatami i  miało miejsce we wrześniu br. Dziękujemy za poświęcony nam czas i zapoznanie Uczniów z narzędziami z tak wysokiej półki.

Spotkanie zorganizowała:
Aleksandra Wypych - Gamrot