• Odwiedziło nas: 1907951

Spotkanie na Politechnice Łódzkiej

Dnia 18 listopada 2022 r. na Politechnice Łódzkiej w Centrum Kształcenia Międzynarodowego odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół technicznych.

Organizatorem spotkania był Prorektor ds. kształcenia, pełnomocnik Rektora ds. promocji uczelni oraz opiekun szkół.

Podczas spotkania przedstawiono nowe zasady rekrutacji na Politechnikę Łódzką oraz zaprezentowano ofertę kierunków studiów. Omówiono także walory edukacyjne uczelni wyższej, akademik i kampus. Przedstawiono możliwości nawiązania współpracy szkoły z uczelnią poprzez udział naszych uczniów w zajęciach na Politechnice Łódzkiej, zwiedzanie wydziałów oraz spotkania z wykładowcami i studentami prowadzonymi w naszej szkole. Po spotkaniu zaproszono wszystkich uczestników do zwiedzania LabFactora – budynku, który stanowi laboratorium dymu, a także zawiera nowoczesne laboratoria z dziedziny do badań chemicznych i biochemicznych.

Podczas spotkania naszą szkołę reprezentowała p. Ewa Czaja.