• Odwiedziło nas: 2003919

Andrzejki w DPS

W dniu 24.11.2022 roku młodzież i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZSP nr 1 po raz kolejny spotkali się z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.

Podczas wspólnej zabawy andrzejkowej młodzież zaprezentowała swoje umiejętności taneczne i przygotowała dla pensjonariuszy konkursy i zabawy. Spotkanie ubogaciła swym wokalnym występem pani Anna Jaszczak. Wspólnie z seniorami uczniowie stworzyli Drzewo marzeń.

Podczas spotkania otrzymaliśmy również podziękowanie i upominki od Dyrekcji i pracowników DPS:

…Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po
prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem…
Albert Camus

Składamy serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu i młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie za Waszą obecność w Naszym życiu. Dziękujemy za okazaną nam miłość, za dobro, które wnosicie, za uśmiech. Dziękujemy, że przez tyle lat jesteście Naszymi przyjaciółmi.

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej
mgr Katarzyna Woszczyk

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom z klas LO, TE i BSIST opiekunowie:

p. Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk
p. Lidia Zaremba