• Odwiedziło nas: 1978653

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

X Powiatowy Konkurs Wiedzy o społeczeństwie

Dnia 13 marca 2023 r. odbył się X Powiatowy Konkurs Wiedzy o społeczeństwiektórego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie. Tematem konkursu była szeroko rozumiana tematyka prawa, Unii Europejskiej oraz praw człowieka. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie bełchatowskim. Z naszej szkoły brały udział osoby z klasy 2 P/W LO i IV D TE.

Nagrody wręczyła Pani  Joanna Zalejska Dyrektor I LO w Bełchatowie z Panią Joanną Kozioł i Moniką Jersak - organizatorami konkursu,  Pan Arkadiusz Kubik z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Starostwo Powiatowe Bełchatów.

Do konkursu przystąpiły szkoły:
- ZSP nr 1 w Bełchatowie
- I LO Bełchatów
- II LO Bełchatów

Po rywalizacji indywidualnej i dogrywce wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajął uczeń naszej szkoły – Radosław Prajzendanc kl. IV D TE - ZSP nr 1 w Bełchatowie

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun: Małgorzata Warzyńska