• Odwiedziło nas: 2000392

Dzień Cegły

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej przygotował dla zainteresowanych naszym wydziałem mnóstwo atrakcji i ciekawostek związanych z życiem studenckim.

Dzień Cegły to idealna okazja, by poznać bliżej ofertę studiów na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ! Dla przyszłych studentów przygotowano pigułkę wiedzy, dzięki której nasi uczniowie dowiedzieli się jakie możliwości dają poszczególne kierunki studiów, a do tego usłyszeli, co do powiedzenia na temat pracy w branży mają absolwenci #WBAIŚ.
Nasi uczniowie wzięli udział w pokazach Laboratorium materiałów i konstrukcji budowlanych, pracowni geodezji, architektury, urbanistyki, a także studenckich klubów zainteresowań.
Spotkanie było bardzo ciekawie zorganizowane i wywołało duże zainteresowanie naszych uczniów.