Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1459346
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 194 dni

Kalendarium

Niedziela, 2023-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna


 

Misja szkoły

 „Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”

  

Aktualności

Konsultacje dla rodziców

W dniu 14.12.2023 r. od godziny 17:00 do godziny 18:00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów klas I – IV LO, I – V TE, I – III BS I St. oraz powiadomienia
o zagrożeniu oceną niedostateczną. W tygodniu 11.12.2023 r. - 15.12.2023 r. godzina dostępności nauczycieli będzie realizowana w dniu 14.12.2023 r.

Czytaj więcej o: Konsultacje dla rodziców

Mikołajkowy turniej strzelecki

W dniu 06.12.2023 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Strzelecki zorganizowany przez Centrum Rekrutacji Wojskowej w Sieradzu i Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka" w Sulmierzycach.

Czytaj więcej o: Mikołajkowy turniej strzelecki

Podziękowanie!

Wszyscy uczniowie naszej szkoły dziękują Radzie Rodziców za słodkie upominki na Mikołajki.

Czytaj więcej o: Podziękowanie!

Konkurs LET'S TRANSLATE

Dnia 01.12.2023 w naszej szkole zorganizowany został przez panią Monikę Luter i Iwonę Krawczyk pierwszy konkurs translatorski "Let's translate".
15 uczestników konkursu przez 50 minut miało do pisemnego przetłumaczenia dwa teksty na poziomie C1. Trzech najlepszych uczniów weszło do finału i zmierzyło się z tłumaczeniem ustnym.

 

Czytaj więcej o: Konkurs LET'S TRANSLATE

Fotorelacja z Andrzejek

Andrzejki to nie tylko święto wróżb, ale również tańca i dobrej zabawy. Tego nie zabrakło w naszej szkole. Dnia 30.11.2023 młodzież wspólnie bawiła się oraz wróżyła na wszelkie sposoby.

Czytaj więcej o: Fotorelacja z Andrzejek

LEKCJE Z ZUS W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 28.11.2023 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 odbyły się Lekcje z ZUS przeprowadzone przez panią dr Martę Markun – Koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tomaszowie Mazowieckim. Lekcje odbyły się także w ramach programu "Otwarta firma".

Czytaj więcej o: LEKCJE Z ZUS W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

III szkolny konkurs „Język angielski - zawodowy”

Konkurs skierowany dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie.

Czytaj więcej o: III szkolny konkurs „Język angielski - zawodowy”

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas o profilu budowlanym do udziału w Etapie Szkolnym XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, który odbędzie się 27 listopada 2023 r. o godzinie  12.30 w sali 120.

Czas trwania zawodów 120 minut.

Zgłoszenia przez dziennik elektroniczny do pani  Joanny Napory.

Czytaj więcej o: Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Transformacja energetyczna regionu

W dniu 24.11.2023 r. uczniowie z klasy 2B/E oraz 3E po raz kolejny brali udział w warsztatach dotyczących Transformacji Energetycznej naszego regionu.

Czytaj więcej o: Transformacja energetyczna regionu

Informacja

W zakładce Egzaminy zawodowe / Sesja zima 2024 umieszczone zostały harmonogramy egzaminu zawodowego części pisemnej i praktycznej  dla Technikum Energetycznego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w sesji ZIMA 2024.

Czytaj więcej o: Informacja

FINAŁ KONKURSU "ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY"

Dnia 21 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie odbyła się gala finałowa XI Konkursu "ABC bezpieczeństwa na drodze młodego kierowcy" organizowanego przez Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego oraz Starostwo Powiatowe.

Czytaj więcej o: FINAŁ KONKURSU "ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY"

Wizyta w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej

W dniu 17 listopada 2023 r. uczniowie klasy 1F/I  uczestniczyli w  zajęciach zorganizowanych w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej w ramach współpracy z uczelnią.

Czytaj więcej o: Wizyta w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej

Seminarium w Częstochowie

SzKSEP przy ZSP nr 1 w Bełchatowie otrzymało zaproszenie, od Częstochowskiego Oddziału SEP, do wzięcia udziału w certyfikowanym seminarium z zakresu: Napięcie gwarantowane – zastosowanie stabilizatorów napięcia oraz zasilaczy UPS.

Czytaj więcej o: Seminarium w Częstochowie

AKCJA KRWIODAWSTWA

Dnia 17 listopada 2023 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie wzięli udział w Akcji Krwiodawstwa organizowanej w ZSP nr 1 w Bełchatowie. Wśród uczniów były osoby z klasy V – Technikum Energetycznego oraz klasy IV Liceum Ogólnokształcącego oraz nauczyciel ZSP nr 1 w Bełchatowie.

Czytaj więcej o: AKCJA KRWIODAWSTWA

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP Bełchatów wspólnie z panią Agnieszką Jędrzejewską-Florczyk zaproponowali uczniom ZSP nr 1 w dniu 17 listopada 2023 r. lekcję z funduszami europejskimi i nietypową lekcję przedsiębiorczości.

Czytaj więcej o: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Z WIZYTĄ W AKADEMII PIOTRKOWSKIEJ

Dnia 17 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3PW IV Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez Płk Krzysztofa Jewgiejuka „Zasady naboru do służby wojskowej”.

Czytaj więcej o: Z WIZYTĄ W AKADEMII PIOTRKOWSKIEJ

Spektakl teatralny „Peruwiańskie paszporty”

W dniu 20.11.2023 uczniowie klas maturalnych: V i, V E, V D TE na zaproszenie pani prezydent miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej w ramach jesiennych spotkań z teatrem, uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. "Peruwiańskie paszporty".

Czytaj więcej o: Spektakl teatralny „Peruwiańskie paszporty”

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

Lekcje dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023 oraz - programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” i „Otwarta firma”.
W dniu 15 listopada 2023 r. pracownik Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi – Starszy Specjalista Sekcji Prewencji i Promocji Pan Krzysztof Barański oraz Pani Agata Niedźwiecka-Zając przeprowadzili lekcję na temat „Regulacje prawne e zakresie prawa pracy i bhp” w ramach programu edukacyjnego „Kultura Bezpieczeństwa” oraz „Otwarta firma”.

Czytaj więcej o: ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

Bieg Niepodległości

Dnia 14.11.2023 r. uczniowie Naszej Szkoły uczcili Święto Niepodległości podczas 20-stej już edycji Biegu Niepodległości. Tradycyjnie rywalizacja odbyła się w parku przy Muzeum Regionalnym. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1000m.

Czytaj więcej o: Bieg Niepodległości

Kontakt

ul. Czapliniecka 96
97 - 400 Bełchatów
woj. łódzkie
Polska

 

Telefon: 446323156

email: sekretariat@zsp1belchatow.pl