• Do wakacji: -2 dni

Niedziela, 2022-06-26

Imieniny: Jana, Pauliny

Nabór do szkoły przeprowadzany jest drogą elektroniczną.

nabór

Jedna szkoła - wiele możliwości

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 skierowana jest do absolwentów szkół podstawowych.
Absolwenci szkoły podstawowej rozpoczną naukę w zreformowanej szkole średniej. Będą mogli uczyć się w czteroletnim liceum, pięcioletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.

Na rok szkolny 2022/2023 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

IV Liceum Ogólnokształcące

Klasy o następujących profilach:

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język polski, geografia, WOS.

Języki obce: język angielski- język wiodący, język niemiecki - drugi język obcy.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, historia.

Technikum Energetyczne

W zawodzie:

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język angielski, matematyka.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, fizyka.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.

Regulamin przyznawania stypendiów uczniom Klas Patronackich PGE wraz z załącznikami.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

W zawodzie:

Języki obce: język angielski.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, technika.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.

Lista podmiotów, które zostały wybrane w konkursie ofert na wykonywanie badań lekarskich kandydatów do szkół ponadpodstawowych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów i słuchaczy tych szkół, studentów, doktorantów oraz słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych z terenu województwa łódzkiego, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu, stażu uczniowskiego lub kształcenia są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia w 2022 r.