Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2173534
  • Do końca roku: 194 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

Kalendarium

Czwartek, 2024-06-20

Imieniny: Bogny, Rafaeli

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

TERMIN ODBIORU ŚWIADECTW MATURALNYCH

Świadectwa dojrzałości, aneksy i zaświadczenia wydawane będą:

  • w dniu 9 lipca 2024 r. od godziny 12:30 do 14:00 w sali numer 60 dla absolwentów, którzy przystępowali do egzaminu maturalnego w terminie głównym i dodatkowym
  • w dniu 10 września 2024 r. od godziny 12:30 do 14:00 w sekretariacie szkoły dla absolwentów, którzy przystępowali do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym
Czytaj więcej o: TERMIN ODBIORU ŚWIADECTW MATURALNYCH

Spacer z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

W dniu 5.06.2024 r. grupa uczniów z klasy II C/H i II i technikum naszej szkoły wraz z opiekunami p. Agnieszką Jędrzejewska-Florczyk i p. Anetą Mikołajczyk wzięła udział w spacerze z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. 

Czytaj więcej o: Spacer z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

HARMONOGRAM LEKCJI SKRÓCONYCH W DNIU 20.06.2024 R.

W dniu 20.06.2024 r. (czwartek) zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg. następującego harmonogramu

Czytaj więcej o: HARMONOGRAM LEKCJI SKRÓCONYCH W DNIU 20.06.2024 R.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w auli szkolnej dnia 21.06.2024 r. o godz. 9:00 dla uczniów klas TE, LO i BSIST.

Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Rekrutacja do Rady Dzieci i Młodzieży przy Rzeczniku Praw Dziecka

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do zgłaszania swoich kandydatur w rekrutacji do Rady Dzieci i Młodzieży przy Rzeczniku Praw Dziecka, która stanie się organem eksperckim dla Rzecznika Praw Dziecka. Nabór trwa do 15 czerwca 2024. Zgłoszenia przez dziennik elektroniczny przyjmuje opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Iwona Krawczyk.

Czytaj więcej o: Rekrutacja do Rady Dzieci i Młodzieży przy Rzeczniku Praw Dziecka

Zaproszenie do udziału w darmowych warsztatach programistycznych

Firma ICP HUB POLAND RUSH zaprasza uczniów z kierunków informatycznych do udziału w darmowych warsztatach programowania online.

Czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w darmowych warsztatach programistycznych

„Warto pomagać – spotkanie z Prezesem Fundacji „Cor Ignis”

W dniu 26 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie online z Założycielem i Prezesem Fundacji „Cor Ignis”, panem Jakubem Czerwińskim.

Czytaj więcej o: „Warto pomagać – spotkanie z Prezesem Fundacji „Cor Ignis”

Lekcja z Instytutem Pamięci Narodowej - "Za cenę życia – sportowcy w służbie Polski Walczącej 1939-1945"

Dnia 26 kwietnia 2024 r. odbyła się wyjątkowa lekcja historii dla uczniów klasy 2 b/j (BSIST). Z racji zainteresowań, pasji i ambicji zawodowych w zespole klasowym, tematyka dotyczyła czynnego udziału sportowców w II WŚ.

Czytaj więcej o: Lekcja z Instytutem Pamięci Narodowej - "Za cenę życia – sportowcy w służbie Polski Walczącej 1939-1945"

Warsztat coachingowy – „Motywacja czy dyscyplina?”

Dnia 29 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy 3I TE wzięli udział w warsztacie coachingowym pod nazwą „Motywacja czy dyscyplina?”.

Czytaj więcej o: Warsztat coachingowy – „Motywacja czy dyscyplina?”

WARSZAT RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

W dniu 29.04.2024 r. w ZSP nr 1 gościli przedstawiciele SKNPP Studenckiego Koła Naukowego Pasjonatów Psychologii Wsbinoz w Łodzi.

Czytaj więcej o: WARSZAT RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

SPOTKANIE Z YOUTUBEREM

W dniu 29.04.2024 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie ze znanym youtuberem. Jakub Czerwiński, prowadzący kanał pod nazwą "Irytujący Historyk" opowiedział młodzieży o wpływie historii na nasze życie, o perspektywach rozwoju zawodowego oraz o prowadzeniu kanału na Youtube.

Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z YOUTUBEREM

Licealiada w siatkówkę plażową

Ostatnie zawody w kalendarzu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2023/24 to siatkówka plażowa. 04 czerwca drużyna „Energola” w składzie Szymon Stempień, Bartosz Rzepczyński i Dominik Gontarz, w zawodach powiatowych spisała się rewelacyjnie zajmując pewnie I miejsce.

Czytaj więcej o: Licealiada w siatkówkę plażową

Wyjazd na Strzelnicę Sportową w Sulmierzycach

Dnia 6 czerwca 2024 r. uczniowie klas mundurowych naszego liceum wybrali się na  Strzelnicę Sportową w Sulmierzycach. Organizatorem wyjazdu było Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu i SAN w Bełchatowie. 

Czytaj więcej o: Wyjazd na Strzelnicę Sportową w Sulmierzycach

Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego

Dnia 3.06.2024 r. uczniowie z klas: II W, I P, II C/H, II b/j, II B/ E oraz II A wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do Warszawy, w czasie której zwiedzali Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego

Wycieczka edukacyjna do Laboratorium Wody – ujęcie „Myszaki”

Dnia 24.04.2024 r. uczniowie klas 2 i 3 BSIST o profilu hydraulik, zostali zaproszeni do zapoznania się z działaniem Laboratorium Wody. Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN” szczegółowo zaprezentowali uczestnikom wycieczki działanie m. in. studni głębinowych, przepompowi i stacji monitoringu.

Czytaj więcej o: Wycieczka edukacyjna do Laboratorium Wody – ujęcie „Myszaki”

Dni Otwarte na Akademii Piotrkowskiej

W ramach współpracy z Akademią Piotrkowską, 29 maja 2024 r., uczniowie klas III I, II W, I P brali uczestniczyli w Dniu Otwartym Zakładu Neofilologii, zorganizowanym pod hasłem „W gościnie u Anglistów II”.

Czytaj więcej o: Dni Otwarte na Akademii Piotrkowskiej

sztafety sprinterskie

W dniu 10.05.2024 r. na stadionie Powiatowego Centrum Sportu odbyły się dla szkół średnich sztafety sprinterskie.

Czytaj więcej o: sztafety sprinterskie

Szkolenie OPW

W dniu 24.05.2024 r. młodzież z Oddziału Przygotowania Wojskowego brała udział w socjalistycznym szkoleniu woskowym. Zajęcia odbyły się na terenie 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Czytaj więcej o: Szkolenie OPW

Seminarium

Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej organizuje w dniach 10-11.06.2024 r. seminarium pt. "Automatyzacja-Innowacje-Autonomiczność". W ramach pierwszego dnia wydarzenia odbędą się warsztaty z programowania robota autonomicznego, pokazy robotów, a także pokaz systemu milk run. Przy sprzyjających warunkach uczniowie będą mogli zobaczyć, jak dron... "bombarduje" zestaw transportowy. 

Czytaj więcej o: Seminarium

Wycieczka do Warszawy

Dnia 29.05.2024 r. klasy: 4 D/H, 4 E oraz 3 B/C/M TE wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W programie wyjazdu znalazło się: zwiedzanie Starego Miasta, wizyta w Sejmie RP oraz Centrum Nauki Kopernik.


Czytaj więcej o: Wycieczka do Warszawy

Fundusze Europejskie Bez Tajemnic w związku z obchodami 20-lecia akcesji Polski do Unii Europejskiej

W dniu 24 maja 2024 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia „Fundusze Europejskie Bez Tajemnic w związku z obchodami 20-lecia akcesji Polski do Unii Europejskiej”.

Czytaj więcej o: Fundusze Europejskie Bez Tajemnic w związku z obchodami 20-lecia akcesji Polski do Unii Europejskiej

Kontakt

ul. Czapliniecka 96
97 - 400 Bełchatów
woj. łódzkie
Polska

 

Telefon: 446323156

email: sekretariat@zsp1belchatow.pl