• Odwiedziło nas: 2071379

SPOTKANIE Z FIRMĄ "CONSOLIS" Polska

W dniu 19 stycznia odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy "Consolis" Panem Przemysławem Kasprzyk, w którym uczestniczyli uczniowie kilku klas Technikum.

Młodzież z klasy IV B/M TE zapoznała się ze strukturą firmy, jej oddziałami oraz możliwością podjęcia pracy lub stażu po ukończeniu klasy maturalnej. Klasy II B/M TE i III B/Sg TE wzięły udział w wykładzie dotyczącym stosowanych przez "Consolis" technologii i zrealizowanych obiektachów. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu prefabrykatów. Dodatkowo poznali wachlarz możliwości zastosowań prefabrykatów takich jak: sprężone – stropowe płyty kanałowe HC, sprężone – stropowe płyty TT, strunobetonowe – pełne płyty stropowe KL, zbrojone i sprężone belki oraz dźwigary, zbrojone lub sprężone słupy, elementy ścienne jedno i wielowarstwowe, stopy fundamentowe, schody, spoczniki, elementy systemu przemysłowych hal prefabrykowanych, inne elementy prefabrykowane tego producenta.
Spotkanie przygotowała pani A. Wypych -Gamrot.