• Odwiedziło nas: 2005918

UDZIAŁ SZKOŁY W TARGACH EDUKACYJNYCH

11 marca nasza szkoła brała udział w IV GMINNYCH TARGACH EDUKACYJNYCH W GOMULINIE.

Celem Targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu bełchatowskiego i piotrkowskiego kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad przyjęć na rok szkolny 2022/2023. Inicjatywa skierowana była do uczniów klas ósmych szkół podstawowych rodziców i nauczycieli. Podczas targów uczniowie mieli niepowtarzalną okazję do indywidualnych spotkań z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych oraz do udziału w warsztatach prowadzonych przez doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele: Pani Beata Stolecka, Pani Katarzyna Zwolińska i Pan Dariusz Rybarczyk.