• Odwiedziło nas: 2034447

Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Eliminacje szkolne (zawody I stopnia)  odbędą się 14 listopada br.

Aby wziąć udział w olimpiadzie, należy zgłosić chęć udziału do 19 października. Zgłoszenia proszę kierować do nauczycieli przedmiotów zawodowych (można też napisać do mnie wiadomość przez dziennik, należy podać: imię i nazwisko, klasę oraz adres e-mail).

Zawody OWT są 3 stopniowe, tzn. na poziomie szkolnym, okręgowym i centralnym. Zawody od szczebla okręgowego  rozgrywane będą w dwóch grupach tematycznych:

• elektryczno – elektronicznej
  • mechaniczno – budowlanej

Zgodnie z regulaminem udział mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych kończących naukę egzaminem maturalnym różnych typów. W szczególności zapraszamy uczniów klas kształcących się w zawodach: technik elektryk, technik elektronik, technik mechanik i technik budownictwa.

Szczegóły na plakacie konkursowym.

Anita Chudzik