• Odwiedziło nas: 2013513

Wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi

W dniu 7 grudnia 2022 r. uczniowie klasy 3 PW i 4Ig mieli możliwość obejrzenia jednej z najchętniej oglądanych łódzkich komedii „Szalone Nożyczki ” w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Salon fryzjerski prowadzony przez mistrza grzebienia i – rzecz jasna – nożyczek, Ola Boskiego i Jacquesa Wyczesanego słynie z doskonałej obsługi
i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza – morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci. I tu do akcji wkraczają… Widzowie.
Nasi uczniowie brali czynny udział w śledztwie i wskazali winnego. To dzięki publiczności dzielni policjanci mogli odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami, to wreszcie Widzowie, zdecydowali o zakończeniu sztuki.

Organizator wyjazdu: Monika Mik
Opiekunowie:
Renata Bartoszewska, Agnieszka Karasińska - Nowacka, Agnieszka Wiśniewska – Salamon