• Odwiedziło nas: 2033305

Wizyta w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej

Dnia 17 lutego 2023 r. uczniowie z klasy 4Ig uczestniczyli w zajęciach w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej w ramach współpracy z uczelnią.

Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą kierunków studiów oraz zasadami rekrutacji. Następnie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wykładowców Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej. Tematem zajęć były „Nowoczesne technologie wirtualnych środowisk i gier komputerowych”, których prowadzącym był dr inż. Dominik Szajerman. Nasi uczniowie mieli okazję skorzystać także z Laboratorium Biometrii pod kierunkiem dr hab. inż. Dariusza Puchały. Tematyka zajęć była bardzo ciekawa i wzbudziła duże zainteresowanie uczniów.

Koordynatorem spotkania była pani Ewa Czaja oraz opiekunem pani Iwona Frączkowska.