• Odwiedziło nas: 2013086

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Dnia 4 września 2023 roku w auli szkolnej odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Powiatu Bełchatowskiego – pani Dorota Pędziwiatr, Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie – pani Elżbieta Drzazga, Przewodniczący Rady Rodziców – pan Robert Koziorowicz, kapitan rezerwy pan Bogdan Pieczara, major rezerwy pan Andrzej Truskowski, Szef sekcji wychowawczej pełniący obowiązki dowódcy 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim podporucznik pan Robert Kwapisiewicz, chorąży pan Rafał Adamczewski.
Zebranych powitała Dyrektor szkoły – pani Izabela Jarzecka. Życzyła wszystkim udanego nowego roku szkolnego.
Starosta Powiatu Bełchatowskiego wszystkim zebranym życzyła sukcesów w nauce i pracy.
Życzenia na nowy rok szkolny dla uczniów i nauczycieli złożył Szef sekcji wychowawczej pełniący obowiązki dowódcy 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim podporucznik pana Robert Kwapisiewicz.
Uczniowie w czasie uroczystości uczcili 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej i oddali hołd bohaterom września 1939 roku.