• Odwiedziło nas: 2010035

Liga Lekkoatletyczna 2023

W dniu 04.10.2023 r. odbyły się na obiektach PCS-u powiatowe zawody ligi lekkoatletycznej chłopców.

Po zaciętej walce nasza szkoła zajęła 2. miejsce i awansowała do zawodów rejonowych. W tych zawodach, które odbyły się dwa dni później nasi chłopcy po również wspaniałej walce zajęli 3. miejsce. Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów dla naszej szkoły byli zawodnicy naszej sztafety 4x100m: Eryk Śwątek, Igor Frach, Paweł Jurczyk, Dominik Retkiewcz, Kuba Kołatek oraz sprinterzy Igor Frach i Eryk Świątek, którzy biegli na dystansie 100m.
Pełny skład ekipy ZSP nr 1: Eryk Świątek, Igor Frach, Mateusz Miarka, Wiktor Retkiewicz, Dominik Retkiewicz, Krzysztof Pazera, Jakub Koczberski, Aleksander Skrobek, Michał Domański, Adrian Misiak, Ignacy Pasierbski, Paweł Jurczyk, Kacper Kot, Jakub Pożycki, Kondrad Kamecki, Jakub Kołatek, Bartosz Kusiak, Bartosz Lempa, Filip Szczęsny.
Dziękujemy za udział i gratulujemy wyników!