• Odwiedziło nas: 2009876

NAJWIĘKSZE W POLSCE TARGI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH RETRO MOTOR SHOW POZNAŃ 2023

Targi Retro Motor Show to nie tylko targi samochodowe. To cała historia motoryzacji zebrana w jednym miejscu. Na sentymentalną podróż do przeszłości, kiedy to słowo „piękno” zawsze kojarzone było z motoryzacją, kolejny raz zabrał uczniów klas o profilu mechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych oraz technik elektronik organizator wycieczki Pan Piotr Dziamski.

Retro Motor Show odsłoniło przed nami legendy światowej i rodzimej produkcji. Zobaczyliśmy modele, na których widok mocniej zabiło serce, zadrżały ręce, a w oku zakręciła się łezka…
Uczniowie z ogromną przyjemnością podziwiali wszystkie modele.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały Panie: Monika Mik, Beata Kozłowska – Szura, Agnieszka Florczyk – Jędrzejewska oraz Pan Jarosław Domański.