• Odwiedziło nas: 2008627

Oficjalne otwarcie sali konferencyjnej

W dniu 09.10.2023 r. odbyło się oficjalne otwarcie sali konferencyjnej wyremontowanej przez firmę Budimex w ramach nagrody w wysokości 50 tys. zł dla zwycięzcy konkursu w projekcie „Praktyka, która z Tobą zostanie”.

Remont sali, która służy spotkaniom, konferencjom i warsztatom, wygrali dla naszej szkoły uczniowie kilku klas technikum budowlanego, elektrycznego i energii odnawialnej, którzy pod opieką Anny Matyszewskiej stworzyli uczniowską brygadę remontową (UBR) i w swoim wolnym czasie wykonali prace remontowe w mieszkaniu rodziny z trojgiem dzieci oraz w lokalu, w którym mieszka wychowanka domu dziecka.
Wyremontowana sala ma powierzchnię 134 metrów kwadratowych. Zakres prac obejmował wymianę podłogi na trwałą wykładzinę przemysłową, odnowienie ścian, montaż klimatyzacji, wymianę drzwi, oświetlenia oraz krzeseł. Sala wygląda teraz bardzo dobrze i jest bardziej funkcjonalna.
Podczas uroczystości, na której Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr reprezentowała naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Agnieszka Wasilewska, nie zabrakło wzajemnych podziękowań i symbolicznego przecięcia wstęgi.