• Odwiedziło nas: 2042908

Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

Lekcje dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023 oraz - programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” i „Otwarta firma”.
W dniu 15 listopada 2023 r. pracownik Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi – Starszy Specjalista Sekcji Prewencji i Promocji Pan Krzysztof Barański oraz Pani Agata Niedźwiecka-Zając przeprowadzili lekcję na temat „Regulacje prawne e zakresie prawa pracy i bhp” w ramach programu edukacyjnego „Kultura Bezpieczeństwa” oraz „Otwarta firma”.

Lekcje odbyły się na prośbę Dyrekcji i nauczycieli ZSP nr 1 w Bełchatowie. Pracownik Sekcji Prewencji i Promocji zapoznał także uczniów z przepisami kodeksu pracy dotyczącymi praw i obowiązków pracownika zatrudnionego na podstawie umowy o pracę lub zlecenie, czy dzieło, a także analiza wypadków przy pracy.

Klasy biorące udział to: 5 S/A, 5 E. 5 D, 5 I, 5 B/M – TE, 4 P/W LO, 3 b/j , 3 h/t BSIST

Serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: M. Warzyńska, E. Czaja, K. Strzelecka, B. Wrzeszczyński, R. Herudziński