• Odwiedziło nas: 2042826

Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO TEATRU

Dnia 07 grudnia 2023 r. uczniowie szkoły branżowej, liceum i technikum uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe do Teatru Powszechnego w Łodzi.

Wspólnie oglądali spektakl komediowy „POZORY”. Tym razem Nadia – znana wszystkim jako pomoc domowa, rozpoczyna współpracę z nowym pracodawcą - uznanym producentem filmowym, który razem z żoną mieszka w luksusowym domu w Żabiczkach pod Łodzią. Szybko okazuje się, że głównym zadaniem Nadii nie jest porządkowanie domu, a raczej życia osobistego, które jest wyjątkowo skomplikowane…
Spirala kłamstw i skupianie się na pozorach prowadzą do sytuacji, w której nietrudno o katastrofę. Czy Nadii udało się jej zapobiec?

Organizatorem wyjazdu była Pani Monika Mik a opiekę nad ponad stuosobową grupą sprawowały Panie: Gosława Borkowska – Kuśmierz, Ewa Wężyk – Simkowska, Agnieszka Wiśniewska – Salamon, Iwona Frączkowska, Mariola Chmielewska, Monika Luter i Iwona Krawczyk.