• Odwiedziło nas: 2008970

Zapraszamy na 14. edycję "Koduj z Gigantami"

Bezpłatne warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży, odbędą się w Bełchatowie 27 stycznia oraz 17 i 18 lutego 2024. Warsztaty uzyskały patronat m. in Ministra Edukacji i Nauki oraz z Patronat Honorowy Pani Prezydenta Miasta Bełchatowa.

W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, skupimy się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności dzieci, poprzez wzbudzanie w nich pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, C#  przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w ponad 100 polskich miastach, a także w formie online.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Bełchatowie ul. Wojska Polskiego 13,
w dniach 27 stycznia oraz 10, 17, 18 lutego 2024.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Zapisy odbywają się poprzez formularz: https://www.kodujzgigantami.pl