• Odwiedziło nas: 2014166

ZAJĘCIA NA UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM

Dnia 10 kwietnia 2024 roku w ramach współpracy z Uniwersytetem Łódzkim uczniowie z 3 klasy informatycznej Technikum Energetycznego gościli kolejny raz na Wydziale Zarządzania.

Młodzież uczestniczyła w zajęciach warsztatowych „JAK NAPISAĆ CV?" prowadzonych przez Panią dr Ewę Grzesiak. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z formą i zasadami pisania CV oraz podanie cennych wskazówek dotyczących pisania CV, które zainteresuje pracodawcę.
Następnie uczniowie wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych, które przeprowadził Pan dr Grzegorz Podgórski na temat „BEZPIECZEŃSTWO W ŚWIECIE CYFROWYM”. Celem zajęć było wskazanie zagrożeń wynikających z korzystania z sieci Internet oraz przedstawienie działań, które chronią użytkownika sieci przed nimi.
Uczniowie chętnie zadawali pytania i brali aktywny udział w zajęciach.
Młodzież jest zadowolona z wizyty na Uniwersytecie Łódzkim i z niecierpliwością oczekują na zajęcia językowe na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych.
Organizatorem wyjazdu była Pani Renata Bartoszewska, opiekę nad uczniami sprawowały Pani Ewa Czaja i Pani Izabela Kurkowska.