• Odwiedziło nas: 2067482

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział,
ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało.”
                                                                        – Janusz Korczak

Rok szkolny 2023/2024 dla klas maturalnych oficjalnie zakończyliśmy w piątek 26 kwietnia 2024 r.

Uroczystość składała się z dwóch części. W części oficjalnej wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wyniki w nauce, zaangażowanie  w życie szkoły i inne inicjatywy, w których absolwenci brali udział.

Usłyszeliśmy bardzo miłe słowa z ust Pani Dyrektor, która podkreślała ciężką pracę maturzystów i wkład nauczycieli w proces edukacyjny. Głos zabrała także pani Nina Święcicka, przedstawicielka Rady Rodziców, życząc uczniom kończącym szkołę samych sukcesów na zbliżających się egzaminach.

Absolwenci podziękowali Pani Dyrektor i całemu gronu pedagogicznemu za wspólny czas spędzony w murach naszej szkoły.

Następnie młodsi koledzy i koleżanki pożegnali tegorocznych maturzystów częścią artystyczną. Wystąpili w niej Gabriela Uzarczyk z klasy 2W, Bartosz Wróblewski z klasy 2D oraz Hubert Stachowicz z klasy 2BE.