• Odwiedziło nas: 2011074

KONKURS XIX BEŁCHATOWSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY

W dniu 6 marca 2024 r. odbył się XIX BEŁCHATOWSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego, który ufundował nagrody dla zwycięzców.

W konkursie uczestniczyły 29 drużyn dwuosobowych reprezentujących 5 Szkół z terenu powiatu bełchatowskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów. W części pisemnej uczniowie rozwiązywali test online na komputerach za pomocą platformy „testportal”, po której 6 najlepszych drużyn wzięło udział w praktycznej części finałowej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce i Voucher 450 zł: Dziedzic Kamil i Wywiał Patryk z ZSP Szczerców;

II miejsce i Voucher 300 zł: Pavlovskyi Artem i Kłucjasz Jakub z I LO Bełchatów ;

III miejsce i Voucher 240 zł: Bieńkowska Magdalena i Kozakowski Mateusz z I LO Bełchatów;

Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele przedmiotów  zawodowych informatycznych: Iwona Błaszczyk, Cezary Idzik i Ireneusz Pawłowski. Pani Dyrektor ZSP nr 1 w Bełchatowie Izabela Jarzecka wraz z Panią Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Agnieszką Wasilewską wręczyły laureatom nagrody i dyplomy oraz pogratulowały uczniom doskonałej wiedzy i umiejętności  informatycznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział  w konkursie.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów!