• Odwiedziło nas: 2017843

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

XX Powiatowy Konkurs Ortograficzny

29 marca br. w ZSP nr 1 w Bełchatowie odbył się XX Powiatowy Konkurs Ortograficzny pod patronatem Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

Konkurs rozegrano w dwóch kategoriach: szkoły zawodowe i licea ogólnokształcące. Wzięło w nim udział 32  uczniów ze szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bełchatowskiego. W kategorii szkół zawodowych I miejsce zajął Michał Kostrzewa z ZSP nr 1 w Bełchatowie, II miejsce – Jakub Selerowicz, który reprezentował ZSP w Zelowie oraz III miejsce zdobył uczeń ZSP 1 w Bełchatowie – Piotr Marczak. W kategorii liceów ogólnokształcących zwycięzcami zostali uczniowie I LO w Bełchatowie:  I miejsce - Aleksandra Gieras, II miejsce - Jan Kamiński, III miejsce - Jan Olczyk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!